Služby

Přestože naše služby Vás zbaví mnoha starostí, může se stát, že se některým nevyhnete.

Operativní leasing Půjčovna vozů Prodej vozů po leasingu Výhody pro zákazníky Člen skupiny TUkas Servisni provozovny
Operativní leasing

Operativní leasing

Operativní leasing je vhodný nejen pro velké společnosti, ale i pro živnostníky nebo soukromé osoby.

Na základně důkladné analýzy vám připravíme kalkulaci skutečně ušitou na míru vašim možnostem a potřebám. Financovat můžete osobní i užitková vozidla všech značek. Měsíční splátky, které jsou daňově uznatelné, obsahují finanční splátku leasingu, komplexní pojištění vozu a zákonné poplatky.

Můžete si sjednat služby

  • servis a údržba vozidla,
  • pneuservis vozidla,
  • asistenční službu,
  • náhradní vozidlo,
  • tankovací karty,
  • elektronickou knihu jízd a další.

Administrativu spojenou s provozem vozidla (registrace a odhlášení vozidla, provedení technické prohlídky, hlášení pojistné události) nechte na nás.

S operativním leasingem nenesete riziko ztráty hodnoty vozidla. Po skončení leasingové smlouvy nám vozidlo jednoduše vrátíte a neřešíte jeho prodej.

Operativní
Půjčovna vozů

Půjčovna vozů

Přijímáte nového zaměstnance a potřebujete mu narychlo sehnat služební vozidlo? Chcete jet s rodinou na dovolenou, ale do vašeho rodinného vozu se všichni nevejdete? Potřebujete odstěhovat starý nábytek? Právě v těchto případech můžete využít vozy z naší půjčovny. K dispozici máme osobní i užitková vozidla, s pohonem na benzín nebo naftu, s manuální nebo automatickou převodovkou. Naše vozy máte k dispozici již od 590 Kč bez DPH za den.

 

 

Nabídka půjčovna ZDE

 

Půjčovna
Prodej vozů po leasingu

Prodej vozů po leasingu

Hledáte ojetý vůz, který bude mít jasnou servisní historii a bude za férovou cenu? Právě takové vozy pro vás máme.  Všechna naše vozidla, která prodáváme po skončení operativního leasingu, mají kompletní servisní historii a ověřený stav tachometru, neboť si zakládáme na tom, že každý z našich vozů se opravuje v autorizovaném servisu dané značky.

Prodej
Výhody pro zákazníky

Výhody pro zákazníky

Díky spolupráci s našimi dodavateli můžete využít výhodné ceny služeb, které jsou součástí splátky operativního leasingu. Naše společnost zaměstnává více jak 50% osob se zdravotním postižením a jsme tedy poskytovatelem náhradního plnění. Pokud máte povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením (OZP) a nesplňujete povinný podíl 4%, můžete využít splátek operativního leasingu jako formu náhradního plnění.

Výhody
Člen skupiny TUkas

Člen skupiny TUkas

Působíme na trhu více než 30 let. Za tu dobu jsme financovali naším klientům více než 10 000 vozů a nasbírali mnoho zkušeností v oblasti operativního leasingu a pronájmu vozidel. Již od roku 1992 jsme součástí skupiny TUkas a každý den využíváme zázemí silné společnosti, která poskytuje komplexní autoslužby.

Člen
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×