Operativní leasing

Bude to i Váš příběh?

Naši zákazníci

Tvoříme šťastné příběhy

V oblasti poskytování operativního leasingu jsme profesionálové s bohatými zkušenostmi, nikdy ale nezapomínáme, že to nejdůležitější je osobní přístup. Staňte se naším zákazníkem a zapomeňte na starosti spojené s provozem vašich firemních vozů.

Tvoříme
Vaše výhody

Nechte své peníze růst

Na rozdíl od běžné koupě, ať už za hotové nebo na úvěr, nejde v případě operativního leasingu o pořízení vozu v pravém slova smyslu, protože v tomto případě vůz vůbec nevlastníte. Platíte předem dané splátky a máte tak Vaše náklady pevně pod kontrolou po celou dobu pronájmu.

Nechte
Jak pracujeme

Poskládáme Vám to na míru

Chápeme, že Vaše firma je v tom co dělá jedinečná. Proto i každá naše nabídka je sestavena na základě vzájemného dialogu a s přihlédnutím na Vaše individuální potřeby a požadavky.

Poskládáme
Porucha

Porucha Vás už nezastaví

Porucha vozu už nikdy nebude důvodem k omezení Vašich firemních plánů. Stačí pouze kontaktovat naše kolegy a o nic dalšího už se nestaráte.

Porucha
Administrativa

Administrativa je naše starost

Zbavte se starostí souvisejících s vlastnictvím vozu a jeho následným prodejem. Nezatěžujte se starostí o údržbu, pojištění a dalšími nezbytnými náležitostmi. Svěřte tuto práci profesionálům a věnujte se tomu, v čem jste profesionály Vy.

Administrativa
Kalkulace

Nechte si to spočítat

Nechceme Vás lákat na nereálné ceny za služby které neodpovídají Vašim potřebám. Pro sestavení seriozní nabídky potřebujeme získat přesné informace o plánovaném způsobu užívání vozu, kilometrovém nájezdu, délce pronájmu a doplňkových službách.

Kontaktujte nás a my Vám to spočítáme.

Nechte si to spočítat

Nechte
O nás

My jsme TT-Complex

Prostě jezděte. O všechno ostatní se postaráme my.

Jsme TU pro Vás.

My

Ke stažení

Seznam smluvních pneuservisů

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×